5 помилок про картриджах для принтерів або чому економія на матеріалах обходиться дорого.

КАТЕГОРІЯ: Без категорії

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Принтери, HP, Інструкції, картриджі, оригінал, підробка

5 помилок про картриджах для принтерів або чому економія на матеріалах обходиться дорого.

 Принтер

Чомусь багато хто думає, що витратні матеріали (в тому числі для принтерів) - це речі, на яких стоїть максимально економити і при першій же можливості знаходити способи покупки неоригінальних товарів. Насправді, ситуація мало відрізняється від покупки тих же смартфонів: iPhone з Китаю за 10 тисяч рублів на вигляд може бути дуже схожим на справжній, але досвід його використання розчарує настільки, що ні про яку економію і мови бути не може. Вам знову потрібно йти в магазин за новим пристроєм, але перші десять тисяч вже викинуті.

Редакція ITclub підготувала детальний розбір основних помилок користувачів про можливості економії на неоригінальних картриджах або повторному використанні витратних матеріалів. Розповідаємо, чому у вас не вийде заощадити на підробках і з яких причин потрібно вибирати тільки оригінальну продукцію. А для того, щоб краще розібратися в цій непростій темі, ми покликали на допомогу компанію HP.

Принтер

Перш за все, давайте розберемося, які картриджі доступні на ринку. Вони бувають оригінальні (тобто випущені виробником принтерів) і «інші», які вставляти в принтер можна тільки на свій страх і ризик. У свою чергу, «інші» діляться на перезаправлені, сумісні і підроблені. Перезаправлені свій ресурс вже виробили, тому їх застосування схоже на вживання молока з простроченим терміном придатності: може, все обійдеться, а може ... Сумісні картриджі зроблені третіми фірмами, від оригінальних вони відрізняються, якщо продовжити продуктові аналогії, як маргарин від масла. І нарешті, є картриджі підроблені. Вони видають себе за оригінал, але їм не є, а тому, купивши такий товар, ви отримаєте купу проблем, того зовсім не бажаючи. Отже, найбільш поширені помилки.

- Картридж можна перезаправити, і він буде як новий. Читав в інтернеті, що туди заллють фірмове чорнило від виробника.

Це не правда. Технічні особливості картриджів не передбачають їх повторного використання, так що виробники ні за яких умов не продають фірмові чорнило на розлив. Наскільки б переконливими не здавалися обіцянки заправити ваш використаний картридж фірмовою фарбою, мова завжди йде про контрафакт низької якості. На жаль, він відрізняється не тільки більш низькою ціною, але також гіршою якістю друку, незадовільними показниками токсичності і екологічності, а також високим ризиком поломки принтера.

- Якщо добре пошукати, в інтернеті можна купити дуже дешеві картриджі. Напевно, це якісь розпродажі або акції.

Картриджі для принтерів - це не сезонний товар і у них не поширена зміна поколінь, тому істотних знижок і розпродажів не буває. Якщо ви бачите «звичайну» ціну товару і при цьому вона значно нижче офіційної - абсолютно точно йдеться про підробку. Картриджі, що імітують справжні, заправляють дешевої і неякісної фарбою, а їх конструкція може відрізнятися від фірмового стандарту і приводити до серйозних проблем в експлуатації. Низька ціна завжди повинна здаватися підозрілою, і єдиний варіант, коли можна погодитися на цю авантюру, - покупка товару самовивозом або доставка кур'єром без передоплати. В цьому випадку є шанс перевірити картридж на справжність і оцінити ризик його покупки. Може бути, перед вами виявиться дешева і неякісна підробка, а може бути, все-таки пощастить потрапити на якусь рідкісну акцію. Про те, як перевірити картридж на справжність, ми розповімо трохи нижче.

5 помилок про картриджах для принтерів або чому економія на матеріалах обходиться дорого

- У картриджах немає нічого складного. Після перезаправлення або покупки неофіційного картриджа якість друку не зміниться, та й з принтером нічого не трапиться.

Від використання неоригінальних картриджів, в першу чергу, страждає якість друку. У компанії HP нам розповіли, що в середньому 40% документів, роздрукованих з використанням неоригінальних витратних матеріалів, користувачам доводиться друкувати заново через їх незадовільної якості. Вдумайтеся: 40%, майже кожен другий! Чому у «піратів» і сторонніх виробників не виходить створити картриджі оригінальної якості? Тому що це набагато складніше, ніж багатьом здається. Більшість користувачів уявляють собі роботу принтера дуже простим процесом: чорнило з картриджа подаються на друкувальну головку і вже звідти потрапляють на папір. Етапи дійсно більш-менш вірні, але умови роботи набагато складніше. По-перше, найдрібніша крапля фарби на частку секунди нагрівається до дуже високої температури, подається через отвір приблизно в третину людського волосся, потім розпорошується на папір і після цього повинна моментально висохнути. Використання неофіційних або заправлених картриджів призводить до того, що страждає якість друку і виходить з ладу обладнання. Перекриття паперу фарбою буде гірше або вона почне розмазуватися відразу після друку, а головки можуть засмітитися і принтер вийде з ладу. Не вірите - тоді спробуйте пошукати в інтернеті інформацію про проблеми з принтерами або печаткою. Тисячі людей постійно задаються питаннями: «Чому я купив картридж, а він не друкує?», «Як полагодити принтер після заправленого картриджа?» Або «Чому якість друку стало жахливим?»

- Я пробував неофіційний або заправлений картридж. Принтер не зламався, друкує нормально. Хіба можуть бути ще якісь підводні камені?

Ще одна важлива проблема підроблених або вдруге використовуваних картриджів - їх екологічність. При друку відбувається значне нагрівання чорнила (приблизно до 300 градусів), і тільки якісний склад, створений з урахуванням дотримання найсуворіших виробничих нормативів здатний витримати таку температуру. Неоригінальна фарба при настільки сильному нагріванні виділяє токсичні речовини, якими ви потім дихайте. Це справедливо і для лазерних принтерів. Неофіційні тонери можуть виділяти шкідливі компоненти при друку, що представляє реальну загрозу здоров'ю.

5 помилок про картриджах для принтерів або чому економія на матеріалах обходиться дорого

А ще не можна забувати, що у неоригінальних картріджів ресурс сильно програє офіційної продукції. Як показали дослідження, справжні витратні матеріали дозволяють друкувати на 20-50% більше, оскільки витрата тонера і чорнила у них менше, а якість відбитків вище (тобто не треба передруковувати неякісно вийшли документи). Крім того, фарбу в картридж можуть «Не долити», а при постійній дозаправки неякісні чорнило накопичуються на стінках і скорочують корисний об'єм. Незалежно від цього «фахівці» попросять у вас оплату як за повну заправку, а картридж зажадає нову порцію фарби вже через пару тижнів. Хіба це схоже на економію?

Ну і не забуваємо, що великий ризик поломки принтера. Наприклад, у неоригінальних картриджів головки часто закриваються негерметично, а значить, чорнило або тонер можуть протекти і вивести пристрій з ладу. Добре, якщо це був старенький струменевий принтер, а якщо дороге лазерне МФУ?

- Чорнило для картриджів - одні з найдорожчих рідин в світі. Виробники і без мене отримають надприбуток на продажу витратних матеріалів.

Перш ніж встановити високу ціну на картриджі, компанія вкладає колосальні суми в дослідження і розробку. Щорічний бюджет на поліпшення технологій друку може досягати десятків і навіть сотень мільйонів доларів - все заради високої якості текстів і зображень, а також швидкості роботи і економічності. Вартість витратних матеріалів дійсно може здатися високою, однак потрібно пам'ятати, що ця ціна має під собою обґрунтування інвестиціями в технології. У певному сенсі це схоже на помаду: один і той же колір можна знайти за двісті рублів і за дві з половиною тисячі, але першу доведеться поправляти кожну годину і незабаром йти за новою, а друга буде триматися цілий день, і однієї упаковки вистачить набагато довше .

5 помилок про картриджах для принтерів або чому економія на матеріалах обходиться дорого

- Переконали. Але як відрізнити оригінальний картридж від підробки?

Виробники принтерів пропонують різні способи захисту від контрафакту. Наприклад, у НР три відповідних сервісу. Можна взяти смартфон, встановити на нього програму і сканувати їй QR-код на захисній наклейці картриджа, після чого на екрані ви побачите підтвердження оригінальності товару (або спростування). Можна «пробити» серійний номер, зайшовши на сайт hp.com/go/ok і ввівши вручну номер із захисною голограми. Можна, нарешті, візуально перевірити маркування, а саме голограму на упаковці: в даному випадку при нахилі упаковки вперед-назад нанесені на них написи «OK» і знак «v» рухаються в протилежні сторони, а при нахилах вправо-вліво - в одному і тому ж напрямку. Треба також перевірити, чи не розкривалася сама упаковка, наприклад, зі зворотного боку.

Якісна заправка картриджів - вул. Васильківська, 55.


Замовити комп'ютерну допомогу через інтернет. Натисніть тут!


Відео: 5 помилок про картриджах для принтерів або чому економія на матеріалах обходиться дорого.


Представяне на лазерному принтері HP.
Заголовок: Представяне на лазерному принтері HP.
Опис: Представяне на три серії лазерних... Читати далі »
Теги: сервіз HP, тонер HP, лазерний принтер HP. Читати далі »
Автор: ITEMA PG — 11 Sep 2015 16:00:01
Переглядів: 469
Тривалість: 7 хвилин 12 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Як се змінити лазерна тонер касета HP CE285A за HP P1102 і ін ..
Заголовок: Як се змінити лазерна тонер касета HP CE285A за HP P1102 і ін ..
Опис: Нагледна демонстрація за това як так... Читати далі »
Теги: тонер CE285A, toner HP CE285A, тонер касета CE285A,... Читати далі »
Автор: EKONS.bg — 18 Aug 2015 18:12:27
Переглядів: 2 975
Тривалість: 1 хвилина 19 секунд
Рейтинг: 5,00 (1 голос) Клас: 1 | 0 Не сподобалося

Топ 10 На Най-доброму кольоровий лазерний принтер През 2015 р ..
Заголовок: Топ 10 На Най-доброму кольоровий лазерний принтер През 2015 р ..
Опис: Топ 10 на най-доброму кольоровий... Читати далі »
Теги: най-доброму, кольорові, лазерні, принтери, 2015 '. Читати далі »
Автор: Топ 10 — 24 Jul 2015 23:00:01
Переглядів: 192
Тривалість: 1 хвилина 6 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

HP представи новіте Deskjet Ink Advantage принтери digital.bg.
Заголовок: HP представи новіте Deskjet Ink Advantage принтери digital.bg.
Опис: dial/tv /% D0% BF% D1% 80% D0% B5% D0% BC% D0% B8% D0% B5% D1% 80% D0%... Читати далі »
Теги: hp, printer, bulgaria, premiera, Paper, Take, Out, Smashing, You,... Читати далі »
Автор: DigitalTiVi — 20 Sep 2012 18:12:40
Переглядів: 88
Тривалість: 1 хвилина 28 секунд
Рейтинг: 5,00 (3 голоса) Клас: 3 | 0 Не сподобалося

ТехноПарк: принтери та картриджі HP - нова лінійка.
Заголовок: ТехноПарк: принтери та картриджі HP - нова лінійка.
Опис: репортаж з Презентації новой лінійкі принтерів и картриджів HP. Читати далі »
Теги: HP, принтери, картриджі, ТехноПарк, картридж, Hewlett-Packard. Читати далі »
Автор: TechnoPark — 03 Sep 2012 15:41:49
Переглядів: 623
Тривалість: 1 хвилина 53 секунди
Рейтинг: 4,57 (23 голоса) Клас: 21 | 2 Не сподобалося

Пур карданами картридж Баро принтери HP.
Заголовок: Пур карданами картридж Баро принтери HP.
Теги: Пур, карданів, картридж, Баро, принтери, HP. Читати далі »
Автор: khurshed9922 — 10 Feb 2012 12:04:18
Переглядів: 262
Тривалість: 1 хвилина 19 секунд
Рейтинг: 0 (1 голос) Клас: 0 | 1 Не сподобалося

HP LaserJet 1010 1015 1018.
Заголовок: HP LaserJet 1010 1015 1018.
Опис: Лазерні принтери HP Laserjet 1010, 1018, 1015 са... Читати далі »
Теги: hp, laserjet, hp laserjet 1010, hp laserjet 1015, hp laserjet 1018. Читати далі »
Автор: ITEMA PG — 31 May 2011 15:31:35
Переглядів: 23 179
Тривалість: 7 хвилин 39 секунд
Рейтинг: 4,64 (14 голосів) Клас: 13 | 1 Не сподобалося

Відео TOP TOP Принтери.
Заголовок: Відео TOP TOP Принтери.
Опис: dial/tv най-новото від технології.Отново... Читати далі »
Теги: 9733e9d4d212c9d34ddd665cd2c709c4. Читати далі »
Автор: DigitalTiVi — 18 Mar 2011 20:02:01
Переглядів: 1 434
Тривалість: 1 хвилина 54 секунди
Рейтинг: 3,75 (4 голоса) Клас: 3 | 1 Не сподобалося

HP Color LaserJet 3800n 4700 5550.
Заголовок: HP Color LaserJet 3800n 4700 5550.
Опис: Кольоровий лазерний принтер HP Color LaserJet... Читати далі »
Теги: hp color laserjet, 3800, 4700, 5550. Читати далі »
Автор: ITEMA PG — 09 Dec 2010 14:54:25
Переглядів: 4 235
Тривалість: 9 хвилин 58 секунд
Рейтинг: 0 (1 голос) Клас: 0 | 1 Не сподобалося

HP LaserJet 4200 4250 4300 4350.
Заголовок: HP LaserJet 4200 4250 4300 4350.
Опис: Представеніте моделі принтери HP LaserJet... Читати далі »
Теги: HP LaserJet 4200 4250, що 4300 4350. Читати далі »
Автор: ITEMA PG — 25 Nov 2010 13:59:07
Переглядів: 12 021
Тривалість: 10 хвилин 31 секунда
Рейтинг: 2,50 (6 голосів) Клас: 3 | 3 Не сподобалося