5 секретних можливостей «ВКонтакте».

КАТЕГОРІЯ: Без категорії

КЛЮЧОВІ СЛОВА: ВКонтакте, приховані можливості

5 секретних можливостей «ВКонтакте».Десятки мільйонів людей щодня заходять в VK і читають новини або переписуються з друзями, не знаючи, що в соцмережі є кілька прихованих можливостей.

Пошук по телефону

Якщо ви знаєте телефонний номер людини, ви можете додати його в телефонну книгу, а потім зайти в додаток «ВКонтакте» і знайти його сторінку в соцмережі (якщо він зареєстрований з цим номером). Відкрийте програму, перейдіть в розділ «Друзі», натисніть на плюс і виберіть імпорт контактів з телефонної книги. Ви побачите список сторінок, які прив'язані до збережених у вас номерам, і серед них може виявитися потрібний вам людина.Знайти людину по телефону можна тільки в тому випадку, якщо він не зайшов у налаштування приватності і не заборонив шукати його таким способом. Тому якщо ви не хочете, щоб вас знаходили так, ви можете вказати це в налаштуваннях.

Хто заходив на вашу сторінкуЯкщо у вас більше ста передплатників, вам доступна статистика сторінки, в тому числі інформація про те, жителі яких міст заходили до вас. В VK немає можливості подивитися, хто саме вас відвідував, але якщо цікавить вас, проживає в місті, де у вас мало знайомих, ви все ж зможете дізнатися, що він теж вами цікавиться - досить побачити це місто на графіку і подивитися, в яких числах були відзначені відвідувачі звідти.

Повідомлення самому собі


Діалог з самим собою можна використовувати для створення нагадувань, заміток, закладок і навіть в якості хмарного сховища. Щоб написати собі, потрібно написати своє ім'я і прізвище в пошуковому рядку діалогів.

Порожні повідомлення

Порожні повідомлення - даремна штука, але і вона може стати в нагоді, якщо ви захочете нагадати комусь про своє існування або від вас чекають відповіді, а вам нічого сказати. Для відправки такого повідомлення потрібно використовувати комбінацію символів  - одержувач побачить ваше ім'я в списку діалогів, проте ні тексту, ні чого-небудь іншого йому відправлений не буде, тільки порожнеча.

закреслено повідомлення

Закреслено повідомлення- ще один цікавий прикол, яким можна дивувати співрозмовників. Правда, набирати їх клопітно, доводиться використовувати набір символів ̶ перед кожною буквою. Звичайно, Ctrl + C/Ctrl + V ніхто не відміняв, однак закреслення довгого повідомлення все одно відбере невиправдано багато часу.


Канал iG в Telegram - t.me/itclub.ltd.ua_ru .


Замовити комп'ютерну допомогу через інтернет. Натисніть тут!


Відео: 5 секретних можливостей «ВКонтакте».


5 СЕКРЕТНИХ ФУНКЦІЙ ВКОНТАКТЕ, ПРО ЯКІ ВИ НЕ ЗНАЛИ.
Заголовок: 5 СЕКРЕТНИХ ФУНКЦІЙ ВКОНТАКТЕ, ПРО ЯКІ ВИ НЕ ЗНАЛИ.
Опис: 5 СЕКРЕТНИХ ФУНКЦІЙ ВКОНТАКТЕ, ПРО ЯКІ... Читати далі »
Теги: топ, топ 5, топ10, топ5, top 10, tophype, топхайп,... Читати далі »
Автор: tophype — 08 Sep 2017 16:30:00
Переглядів: 4 802 010
Тривалість: 5 хвилин 53 секунди
Рейтинг: 4,68 (135747 голосів) Клас: 127030 | 8717 Не сподобалося

10 СЕКРЕТНИХ ФУНКЦІЙ САЙТУ " ВКОНТАКТЕ " (ВК).
Заголовок: 10 СЕКРЕТНИХ ФУНКЦІЙ САЙТУ " ВКОНТАКТЕ " (ВК).
Опис: Вконтакте - дуже велика соціальна... Читати далі »
Теги: Вконтакте, Вк, Сайт Вконтакте,... Читати далі »
Автор: - ПРОГРЕССИРУЙ - — 11 Apr 2016 21:00:44
Переглядів: 7 585 899
Тривалість: 6 хвилин 11 секунд
Рейтинг: 4,84 (317481 голос) Клас: 307592 | 9889 Не сподобалося