Активація Windows 10: для чого потрібна активація ОС?

КАТЕГОРІЯ: Без категорії

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Активувати Windows 10: для чого потрібна активація ОС

Активація Windows 10: для чого потрібна активація ОС?

Однією з останніх версій операційних систем від компанії Microsoft є Windows 10. Ходять також чутки про те, що саме ця ОС є фінішною, і якщо будуть виходити нові версії, то тільки в якості оновлень для «десятки». Все більше користувачів прагне випробувати операційну систему в дії, проте після її установки на комп'ютер, потрібно виконати активацію.

Для активації ОС Windows 10, необхідно придбати ліцензійний ключ, проте мало кому такий варіант підходить. Є більш альтернативні способи активації ОС, які не потребують фінансових витрат. Саме про ці способи буде згадано в матеріалі.

Необхідність в активації Windows 10

Для чого потрібно здійснювати активацію ОС Windows10, якщо колишні версії працювали без такої опції досить добре. У «десятці» режим функціонування без активації також передбачений, однак при цьому ОС буде працювати з виникненням різних збоїв.

Перш за все, якщо не активувати ОС, то користувача постійно будуть дратувати спливаючі повідомлення про те, що необхідно здійснити активацію. Крім цього, при кожному запуску не виключається зникнення з робочого столу значків і ярликів. При цьому потрібно постійно заходити в налаштування і повертати робочий стіл в початковий стан.

Істотним вадою не активованої ОС Windows 10 є відсутність можливості нормально налаштувати персоналізацію. Адже персоналізація має велике значення, так як від правильного налаштування робочого столу буде залежати настрій користувача. Ще одним неприємним наслідком ОС, яка не пройшла процес активації, є автоматична перезавантаження комп'ютера. Такі перезавантаження відбуваються не 1 раз в день, а через кожні 2 години функціонування комп'ютера. Саме за допомогою всіх цих недоліків рано чи пізно кожен користувач, якому сподобалася ОС Windows 10, приймає рішення про її активації.

Активація Windows 10: основні способи

Як активувати Windows 7?

Активація ОС Windows 10 передбачає застосування цифрової ліцензії або 25-значного ключа. Цифрова ліцензія передбачає активацію «десятки» без використання необхідності введення цифрового 25-значного ключа. Такий варіант активації актуальний тоді, коли відбувається безкоштовне оновлення ліцензованих версій Windows7, 8 і 8.1. Крім того, вводити 25-значний ключ не буде потрібно, якщо ліцензійна «десятка» купується в магазині Microsoft.

Важливо знати! Активація у всіх перерахованих вище випадках здійснюється автоматично після підключення інтернету на комп'ютері.

Як перевстановити Windows 10?

Другий варіант активації ОС - це введення 25-значного ключа, який містить в собі не тільки цифри, але і букви. Цей ключ потрібно ввести після установки ОС і запуску комп'ютера. Система видасть відповідний запит про необхідність її активації. Після введення відповідного ключа, потрібно для активації підключитися до інтернету. Вводити 25-значний ключ вручну необхідно тільки один раз при першій установці. В подальшому така необхідність відпаде, оскільки сервер Microsoft його запам'ятає, і буде здійснювати активацію в автоматичному режимі.

Якщо перші два способи активації Windows10 не підходять, тоді слід скористатися іншими варіантами.

Активація за допомогою телефону

Принцип активації ОС даними способом полягає у виконанні наступних маніпуляцій:

Спочатку потрібно сполучення клавіш викликати меню «Виконати», після чого ввести слово slui 4. Після цього потрібно натиснути кнопку Enter.

Після цього з'явиться віконце, в якому потрібно вибрати країну і клацнути по кнопці «Далі».

Після цього з'явиться відповідне віконце з номерами телефонів, за якими слід зателефонувати. Перш ніж набирати номер, необхідно взяти ручку і блокнот, приготувавшись записувати все, що буде говорити автовідповідач.

На завершення необхідно ввести отриманий код активації, активувавши тим самим операційну систему.

Після цього ОС буде активована, а ви назавжди забудете про ті незручності, які система доставляла в демонстративному режимі.

Активація за допомогою купленого ключа

Якщо ви вирішили активувати ОС Windows 10 за допомогою ліцензійного ключа від застарілих версій операційних систем, то можете навіть не пробувати, так як у вас нічого не вийде. Для активації знадобиться виключно унікальний 25-значний код. Отримати цей код можна наступними способами:

Він є на коробочці разом з диском ОС Windows 10.

На цифрової копії ОС.

Отримати код можна також в рамках корпоративної ліцензії або через підписку MSDN.

Ще один спосіб отримати код для активації Windows 10 - це придбати пристрій, на якому буде встановлена ​​ОС.

Активація ОС без ключа

Такий спосіб активації ОС (без ключа) називається піратським, яким користується 80% користувачів. Такий спосіб активації є забороненим, але, незважаючи на це, він користується великою популярністю.

Для активації «десятки», необхідно завантажити активатор. Відшукати його не складе труднощів в інтернеті. При виборі активатора, необхідно бути дуже обережними, так як більшість користувачів викладають віруси під виглядом продукту. Якщо ви або ваш антивірус не довіряє ресурсу, на якому розташовується активатор, то шукайте інші сайти.

Як в windows 10 прибрати пароль при вході?

Важливо знати! Скористайтеся відгуками бувалих, які діляться своїм досвідом, де найкраще скачати активатор, і не заразитися вірусами.

Які програми для активації ОС існують?

Однією з найбільш популярних, ефективних і просто хороших програм для активації Windows 10, є активатор KMSAutoNet. Цей активатор має масу переваг по відношенню до решти. Він регулярно проходить процес оновлення, а також модернізації. Крім цього, активація системи здійснюється безкоштовно і назавжди, що є найважливішим в даному питанні.

Особливості активації за допомогою KMSAutoNet

Не будемо вдаватися в подробиці переваг даного активатора, тому рекомендується повірити на слово, що це один з кращих безкоштовних активаторів ОС Windows 10. Саме ним пропонується скористатися, якщо ви вирішили порушити закон і скористатися піратською версією «десятки».

Інструкція по правильної активації ОCс допомогою KMSAuto Net:

Насамперед потрібно завантажити і встановити активатор на комп'ютер. Якщо з яких-небудь причин ви відмовляєтеся встановлювати активатор, то можна запустити його portableверсію з флешки. Рекомендується завантажувати активатор з сайту rutor. info

Після установки програми, необхідно виконати її запуск від імені адміністратора.

Відкриється вікно програми, де буде всього дві кнопки: Активація і Інформація.

Кнопка інформація необхідна для того, щоб ви при необхідності могли отримати відомості про свою операційну систему і потреби в її активації. Можливо, що система не потребує активації.

Необхідно клікнути на кнопку «Активація», після чого додаток самостійно виконає процес активації зручним способом. Після того, як робота буде виконана, додаток напише відповідне повідомлення.

Налаштування автоматичного обходу активації. Для цього необхідно встановити власний KMSсервіс. Це спеціальна служба, за допомогою якої здійснюється заміна відповідної захисної системи від Microsoft. Якщо простими Слован, то настройка автоматичного обходу активації потрібна для того, щоб комп'ютер вважав, що перевірив активацію в Microsoft.

Для цього необхідно відкрити вкладку під назвою «Система».

На наступному етапі потрібно клікнути на кнопку «Встановити KMSService». Відразу після натискання з'явиться напис «Виконується», яка говорить про те, що процес запущений. По закінченню виконання, додаток видасть відповідне повідомлення.

На цьому процедуру активації можна вважати завершеною. На головне питання ми дали відповідь в матеріалі. Тепер залишається тільки вибирати альтернативний спосіб активації, після чого приступати до справи.

На завершення варто зазначити кілька переваг про активаторі KMSAutoNet. У цьому додатку є «професійний режим», за допомогою якого можна виконувати різні зручні функції. Якщо включити цей режим, то ви обов'язково знайдете для себе безліч корисних функцій.

Підводячи підсумок, слід підкреслити, що якщо ви не хочете проблем, то краще придбати ліцензійний ключ для активації Windows 10. Однак якщо є бажання заощадити, то скачайте просто активатор, і демонстраційний режим роботи ОС не буде вам заважати освоювати нову операційну систему .

Шановні користувачі, якщо у вас після прочитання цієї статті виникли питання або ви бажаєте щось додати щодо тематики даної статті або всього інтернет-ресурсу в цілому, то ви можете скористатися формою комментарій.Также Задавайте свої питання, пропозиції, побажання. .

Отже, на сьогодні це власне все, про що я хотів вам розповісти в сьогоднішньому випуску. Мені залишається сподіватися, що ви знайшли цікаву і корисну для себе інформацію в цій статті. Ну а я в свою чергу, чекаю ваші питання, побажання або пропозиції щодо даної статті або всього сайту в цілому


.


Замовити комп'ютерну допомогу через інтернет. Натисніть тут!


Відео: Активація Windows 10: для чого потрібна активація ОС?


Активація Windows 10 KMSAuto.
Заголовок: Активація Windows 10 KMSAuto.
Опис: Настав час поділитися процесом... Читати далі »
Теги: # Активатор, #win, # активація, # ключ, #... Читати далі »
Автор: HeLp Er — 14 Apr 2018 17:22:36
Переглядів: 265
Тривалість: 1 хвилина 23 секунди
Рейтинг: 5,00 (1 голос) Клас: 1 | 0 Не сподобалося

Проста Активація Windows 10 ✔️РАБОТАЕТ 2018 года⚡️НАУЧУ ЯК ТРЕБА! 🛠.
Заголовок: Проста Активація Windows 10 ✔️РАБОТАЕТ 2018 года⚡️НАУЧУ ЯК ТРЕБА! 🛠.
Опис: Проста Активація Windows 10 ✔️РАБОТАЕТ 2018... Читати далі »
Теги: активація windows 10, активація window 10,... Читати далі »
Автор: Cheats-Bro. Ru — 28 Mar 2018 17:13:34
Переглядів: 1 288
Тривалість: 3 хвилини 53 секунди
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: | Не сподобалося

Активація Windows 10 Безкоштовно Ліцензійний ключ не потрібен.
Заголовок: Активація Windows 10 Безкоштовно Ліцензійний ключ не потрібен.
Опис: Як активувати Windows 10 програмою KMSa:1.... Читати далі »
Теги: Windows 10, Активатор Windows 10, активація windows... Читати далі »
Автор: Максим Фалуев — 16 Dec 2017 05:04:42
Переглядів: 490
Тривалість: 1 хвилина 35 секунд
Рейтинг: 5,00 (2 голоса) Клас: 2 | 0 Не сподобалося

Активація Windows 10 Облікова Запис, Windows 10.
Заголовок: Активація Windows 10 Облікова Запис, Windows 10.
Опис: Ключ активації Windows 10 vk.cc/5t8CYcWindows 10 -... Читати далі »
Теги: windows 10, windows 10 pro, активація 10, активація... Читати далі »
Автор: Anton Chebotkov — 21 Aug 2016 20:43:15
Переглядів: 167
Тривалість: 11 хвилин 55 секунд
Рейтинг: 2,50 (2 голоса) Клас: 1 | 1 Не сподобалося

Злетіла активація Windows 10 .....
Заголовок: Злетіла активація Windows 10 .....
Опис: Що робити, якщо злетіла активація Windows... Читати далі »
Теги: windows 10, як активувати windows 10, злетіла... Читати далі »
Автор: Обзоры гаджетов от ArtomU — 27 Feb 2016 17:41:55
Переглядів: 56 570
Тривалість: 3 хвилини 40 секунд
Рейтинг: 4,47 (741 голос) Клас: 662 | 79 Не сподобалося

Вся правда про активацію Windows 10.
Заголовок: Вся правда про активацію Windows 10.
Опис: Кешбек Letyshops clck/AWs8AePN CashBack clck/AWs79Вирішив... Читати далі »
Теги: Digital entitlement, Windows, Windows 8, Windows 7, Windows 10,... Читати далі »
Автор: Ivan Vakhrushev — 24 Nov 2015 22:08:27
Переглядів: 217 342
Тривалість: 7 хвилин 43 секунди
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: | Не сподобалося

Активація Windows 10 без ключа ..
Заголовок: Активація Windows 10 без ключа ..
Опис: Як активувати виндовс 10.Завантажити... Читати далі »
Теги: як, активувати, виндовс, активація,... Читати далі »
Автор: Антон Баитов — 28 Oct 2015 10:38:21
Переглядів: 636 946
Тривалість: 14 хвилин 24 секунди
Рейтинг: 4,33 (4806 голосів) Клас: 4165 | 641 Не сподобалося

Як активувати windows 7?
Заголовок: Як активувати windows 7?
Опис: azatblog /info-dvd/a/7264287info-dvd/a/4013502Як провести... Читати далі »
Теги: як активувати windows 7. Читати далі »
Автор: Azat Usmanov — 04 Apr 2015 16:05:23
Переглядів: 355
Тривалість: 6 хвилин 36 секунд
Рейтинг: 3,33 (3 голоса) Клас: 2 | 1 Не сподобалося