Asus: захист Wi-Fi мережі паролем.

КАТЕГОРІЯ: Налаштування захисту Wi-Fi мереж

КЛЮЧОВІ СЛОВА: пароль,мережу,настройки,можна,вже

Asus: захист Wi-Fi мережі паролем.

Як встановити (змінити) пароль на Wi-Fi роутер Asus?

Не важливо, домашня Wi-Fi мережу, або мережу в офісі, вона повинна бути захищена паролем. Якщо у вас роутер компанії Asus, то з цієї статті ви дізнаєтеся, як правильно захистити бездротову мережу паролем, або як змінити пароль на маршрутизатор Asus. Зміна пароля може стане в нагоді в тому випадку, якщо вашу мережу зламали, або ви не хочете, щоб до неї підключалися ті, хто знає пароль. Досить просто задати новий ключ безпеки, і вже ніхто не зможе підключиться.

На маршрутизаторах Asus, в установці захисту на Wi-Fi, немає нічого складно. Точно не складніше, ніж на роутерах інших фірм.

Ця інструкція підійде для будь-якого роутера компанії Asus: RT-N10, RT-N12, RT-N15, RT-AC66U, RT-N56U, RT-N66U, RT-AC52U, RT-N14U, Asus RT-N18U і інших моделей.

Я покажу на прикладі старої і нової версії прошивки (там панелі управління на вигляд трохи різні).

Asus: захист Wi-Fi мережі паролем

Підключіться до свого маршрутизатора. Найкраще, підключиться з мережевого кабелю, тільки що б змінити, або встановити пароль. Якщо такої можливості немає, то можна підключиться по Wi-Fi.

Відкрийте будь-який браузер, і перейдіть за адресою http://192.168.1.1 . З'явиться вікно із запитом логіна і пароля. За замовчуванням, якщо ви їх не змінювали, то це admin і admin. Введіть їх і підтвердіть вхід.

Вхід в налаштування роутера Asus для зміни пароля Повинна відкритися панель управління роутером. Якщо не вийшло зайти в налаштування, то дивіться цю статтю.

Якщо я не помиляюся, то у Asus зараз дві основні панелі управління (я маю введу на вигляд). Перша темна, нова, а друга світліша. Все залежить від прошивки, яка встановлена ​​на вашому пристрої.

У новій панелі управління (в іншому, як і в старій), настройки безпеки мережі винесені прямо на головну сторінку. Як тільки ви зайдете в настройки, то справа побачите вкладку " Стан системи ". Ось там, можна задати пароль, або змінити його.

Біля пункту " Метод перевірки автентичності " виберіть WPA2-Personal .

У поле Ключ WPA-PSK вкажіть пароль, який ви хочете використовувати для захисту своєї мережі. Мінімум 8 символів, англійські букви і цифри.

Обов'язково запишіть пароль, який встановлюєте, що б не забути його.

Для збереження налаштувань натисніть кнопку " Застосувати ".

Налаштування безпеки на роутері Asus

Ці ж налаштування можна вказати на вкладці Бездротова мережа - Загальні.

Зміна пароля в новій панелі управління маршрутизатора

У старій панелі управління, яка на вигляд світліша, настройки практично не відрізняються. На головній сторінці так само можна задати параметри безпеки.

Вибираємо тип безпеки, і вказуємо пароль. Робиться це ось так:

Asus: зміна ключа безпеки до бездротової мережі

Або ж на вкладці Advanced Setting (Додаткові настройки) - Wireless (Бездротова мережа). Не забудьте зберегти настройки.

Після збереження, швидше за все з'явиться вікно, в якому буде написано про те, що ви змінили параметри бездротової мережі, і вам потрібно відкоригувати настройки на клієнтах (пристроях, які ви підключаєте до мережі ).

Після зміни пароля на Wi-Fi не підключаються пристрої

Якщо ви змінили пароль (а не встановили його перший раз), то на всіх пристроях, які вже були підключені до цієї мережі, можуть виникнути проблеми з підключенням, так як пароль вже інший . На комп'ютері, наприклад, може з'явиться повідомлення "Параметри мережі, збережені на цьому комп'ютері, не відповідають вимогам цієї мережі".

На тих пристроях, які ви вже підключали, потрібно видалити підключення, і встановити його заново, з новим паролем. На мобільних пристроях, досить видалити, або забути мережу. Як правило, це можна зробити в меню певної мережі. Просто натисніть на неї, і виберіть щось типу "видалити".

На комп'ютерах, потрібно так само видалити мережу. Зробити це можна в Панель керування \ Мережа та Інтернет \ Управління бездротовими мережами.

Натисніть на потрібну мережу правою кнопкою миші і в меню виберіть " Видалити мережу ". Це в Windows 7. У Windows 8, досить " Забути мережу ".

Видаляємо Wi-Fi мережу в Windows 7

Потім, просто підключіться до своєї мережі, але вже з новим паролем, який ми встановили.

.


Замовити комп'ютерну допомогу через інтернет. Натисніть тут!


Відео: Asus: захист Wi-Fi мережі паролем.


Як поставити пароль на Wi-Fi.
Заголовок: Як поставити пароль на Wi-Fi.
Опис: Іноді потрібно встановити захист на... Читати далі »
Теги: Wi-Fi, пароль, бездротова мережа, захист мережі, пароль на Wi-Fi. Читати далі »
Автор: Nur B — 03 Jan 2015 14:26:52
Переглядів: 31 834
Тривалість: 8 хвилин 59 секунд
Рейтинг: 3,94 (142 голоса) Клас: 112 | 30 Не сподобалося

Як захистити свою Wi-Fi мережу.
Заголовок: Як захистити свою Wi-Fi мережу.
Опис: Захист Wi-Fi мережі - це дуже важливо. У... Читати далі »
Теги: Wi-Fi (Invention), Computer Network (Industry), вай фай,... Читати далі »
Автор: Беспроводные сети — 04 Nov 2014 15:21:52
Переглядів: 63 466
Тривалість: 18 хвилин 48 секунд
Рейтинг: 4,01 (355 голосів) Клас: 285 | 70 Не сподобалося