Налаштування TP-LINK TL-WR940N (TL-WR941ND).

КАТЕГОРІЯ: TP-Link

КЛЮЧОВІ СЛОВА: WR940N,Якщо,інтернет,настройки,WR941ND

Налаштування TP-LINK TL-WR940N (TL-WR941ND).

Налаштування Wi-Fi роутера TP-LINK TL-WR940N і TL-WR941ND. Інструкція з підключення та налаштування Wi-Fi

У цій статті ми детально розглянемо процес підключення та налаштування двох відмінних моделей роутерів від компанії TP-LINK. Це модель TL-WR940N і TL-WR941ND . Я не бачу сенсу писати для кожної моделі окрему статтю, так як TL-WR941ND і TL-WR940N практично однакові по зовнішньому вигляду і по роз'ємів. Так само, у них однакові панелі управління. Відмінність тільки в тому, що у роутера TL-WR940N не знімні антени, ну і швидше за все є відмінність в залозі. Для нас це не дуже важливо.

Налаштування TP-LINK TL-WR940N

До речі, недавно з'явилася оновлена ​​модель роутера, в чорному корпусі. Не важливо, яка у вас модель, ви зможете налаштувати її за цією інструкцією. Я постараюся максимально докладно і зрозуміло все розписати. Налаштовувати ми будемо через панель управління. Тому, диск, який ви швидше за все знайшли в комплекті, можете залишити. Він нам не знадобиться. На ньому є тільки утиліта для настройки, і керівництво. Можете спробувати налаштувати маршрутизатор за допомогою утиліт, але я б радив робити це через WEB-інтерфейс.

Кілька порад перед налаштуванням:

Я рекомендую підключати роутер до комп'ютера, або ноутбука з мережевого кабелю, який ви знайдете в комплекті. Тільки для настройки. Проводити настройку краще по кабелю. Після настройки, ви зможете відключити мережевий кабель.

Якщо немає можливості підключитися по LAN, то можна налаштувати і по Wi-Fi. Просто підключіться до незахищеної мережі, яка повинна з'явиться відразу після включення маршрутизатора. Не прошивати роутер по Wi-Fi! Тільки по кабелю.

Можливо, що роутер вже пробували настроїти. Або ви, або в магазині. Ті настройки, які вже можливо там вказані, можуть нам перешкодити. Я раджу зробити скидання налаштувань на вашому TL-WR940N, або TL-WR941ND перед там, як приступати до налаштування.

Увімкніть роутер в розетку. Переконайтеся, що індикатори на пристрої загорілися. Якщо немає, то увімкніть живлення спеціальною кнопкою на задній панелі.

Натисніть, і секунд 10 потримайте кнопку RESET на задній панелі роутера.

Якщо там кнопка втоплена в корпус, то натисніть на неї ніж гострим. Наприклад, скріпкою.

Скидання налаштувань на TP-LINK TL-WR940N і TL-WR941ND Все індикатори на передній панелі повинні моргнути. Це означає, що відбулося скидання налаштувань.

Детальніше про відновлення заводських налаштувань на маршрутизаторах TP-LINK, ви можете почитати в цій статті.

Все, можна приступати до налаштування.

Як підключити TL-WR940N/TL-WR941ND?

Для початку, нам потрібно все з'єднати.

Підключіть антени (якщо вони знімні).

Підключіть до роутера кабель живлення і увімкніть його в розетку.

В один з жовтих роз'ємів підключіть мережний кабель, який був в комплекті. Другий кінець кабелю підключіть до комп'ютера до гнізда. Якщо ви будете налаштовувати по Wi-Fi, то підключіть свій ноутбук до відкритої мережі, яка за замовчуванням називається приблизно так: "TP-LINK_37DE50". Можете вимкнути живлення на маршрутизаторі, якщо мережа пропаде, значить ваша.

Якщо заводська бездротова мережа закрита паролем (в оновленій моделі), то сам стандартний пароль від Wi-Fi вказано знизу роутера на наклейці.

У синій роз'єм (WAN) підключіть кабель від вашого інтернет-провайдера (або, наприклад, від ADSL модему).

Ось картинка для наочності:

Схема підключення TL-WR940N/TL-WR941ND

B фото підключення оновленої моделі TP-LINK TL-WR940N (в чорному корпусі):

Підключення TP-LINK TL-WR940N (в чорному корпусі)

Підключили? Продовжуємо.

Налаштування TP-LINK TL-WR940N (TL-WR941ND)

Відкрийте на комп'ютері (до якого ви підключили наш TP-LINK TL-WR940N, або 941ND) будь-який браузер. Opera, Chrome, Internet Explorer - не важливо.

В адресній будівництв браузера наберіть адресу http://192. 168.1.1 і перейдіть по ньому.

В оновленій версії (яка в чорному корпусі), для доступу до налаштувань використовуйте адресу tplinkwifi.net, або 192.168.0.1.

Повинен з'явиться запит логіна і пароля. За замовчуванням, це admin і admin (цю інформацію можна подивитися на наклейці знизу маршрутизатора).

Введіть їх, і увійдіть в панель управління. Або дивіться докладну інструкцію по входу в настройки на Tp-Link.

Вхід в налаштування TL-WR940N Повинна відкритися панель управління роутером TP-LINK.

Радимо вам перед налаштуванням перевірити прошивку на якій працює роутер. І, якщо є нова, то прошити роутер. Як знайти і завантажити прошивку для TP-LINK, читайте в цій статті. Інструкція по прошивці знаходиться тут. Якщо не бажаєте оновлювати ПО, то продовжуйте настройку за інструкцією.

Окрема інструкція по оновленню програмного забезпечення на TP-Link TL-WR940N і TP-Link TL-WR941ND.

Налаштування WAN

Це найважливіший етап настройки. Нам потрібно налаштувати роутер, що б він зміг підключаться до провайдера і роздавати інтернет на ваші пристрої. Якщо ми вкажемо неправильні настройки на вкладці WAN, то інтернет через роутер працювати не буде.

Ваші пристрої будуть просто підключатися до Wi-Fi мережі від TL-WR940N, або TL-WR941ND, але інтернет працювати не буде. Тому, тут потрібно все зробити дуже уважно.

Головне, вам потрібно дізнатися технологію з'єднання, яку використовує ваш інтернет-провайдер. Швидше за все, це: Динамічний IP, Статичний IP, PPPoE, L2TP, PPTP і т. Д. Так само, вам потрібно дізнатися, чи робить провайдер прив'язку до інтернету по MAC адресу.

Всю це інформацію ви можете дізнатися у підтримки вашого інтернет-провайдера, на їхньому сайті, або в договорі, який вам повинні були дати при підключенні.

Давайте про всяк випадок клонуємо MAC адресу з комп'ютера, до якого був прив'язаний інтернет. Якщо ви точно знаєте, що ваш провайдер не чинить прив'язку по MAС, то можете пропустити цей пункт. Інструкція під спойлером:

клонуємо MAC адреса на TL-WR940N/TL-WR941ND

На вкладці Network - MAC Clone , натисніть на кнопку Clone MAC Address . Потрібно, що б роутер був підключений саме до того комп'ютера, MAC адреса якого вказана у провайдера.

клонуємо MAC на TL-WR940N/TL-WR941ND

Перейдіть на вкладку Network - WAN , і напроти пункту WAN Connection Type виберіть технологію з'єднання , яку використовує ваш провайдер.

Динамічний IP

Якщо ваш інтернет-провайдер використовує технологію з'єднання Динамічний IP (швидше за все так і є, це дуже популярна технологія), то виберіть її " Dynamic IP " , і інтернет відразу повинен заробити. Але краще все зберегти, натиснувши на кнопку Save і перезавантажити роутер.

Динамічний IP на TL-WR940N

Налаштування для інших технологій з'єднання:

Статичний IP

Вибираємо Static IP , вказуємо IP, який нам видав провайдер і натискаємо кнопку Save для збереження налаштувань.

настройка на роутері

PPPoE

Виберіть PPPoE , і нижче вкажіть потрібні параметри, які вам видав провайдер: логін, пароль, можливо ще IP адреса.

Налаштування PPPoE на TP-LINK TL-WR941ND

L2TP, або PPTP

Вибираємо одну з технологій, і задаємо потрібні параметри. Для збереження налаштувань не забудьте натиснути кнопку Save .

Налаштування L2TP/PPTP на Tp-Link

Якщо ви правильно вкажіть тип з'єднання, то інтернет повинен відразу заробити. Збережіть налаштування, і перезавантажте роутер. Перезавантажити можна з панелі управління System Tools - Reboot , кнопка Reboot . Після перезавантаження, інтернет на комп'ютері вже повинен працювати.

Біля значка мережі, вже повинен пропасти жовтий трикутник, і статус з'єднання повинен бути "Доступ до інтернету". Якщо інтернет через TL-WR941ND так і не запрацював, то перевіряйте налаштування на вкладці WAN, швидше за все, ви там допустили помилку. Перевірте, чи правильно клонували MAC адреса (якщо потрібно).

Якщо ви раніше на комп'ютері запускали якесь з'єднання (високошвидкісне з'єднання), то його можна видалити.

Налаштування Wi-Fi, установка захисту на мережу

Перейдіть на вкладку Wireless - Wireless Settings .

Вкажіть ім'я для вашої Wi-Fi мережі, і виберіть в списку свій регіон.

Налаштування Wi-Fi на TL-WR941ND Далі перейдіть на вкладку Wireless - Wireless Security . Встановимо пароль на Wi-Fi, що б до нашої мережі ніхто не зміг підключиться.

Виділяємо пункт WPA/WPA2 - Personal (Recommended) . В поле Wireless Password , вказуємо пароль. Я рекомендую вказати рівно 8 символів. Англійські букви і цифри.

Встановлюємо захист на бездротову мережу Натисніть знизу на кнопку Save , що б зберегти настройки.

Змінити пароль на Wi-Fi ви зможете в будь-який момент. Але, встановлювати його я раджу зразу в процесі настройки роутера.

Налаштування дати, установка захисту на панель управління

На вкладці System Tools - Time Settings вкажіть правильний часовий пояс, дату і час. Не забудьте зберегти настройки.

Далі перейдіть на вкладку System Tools - Password .

Тут ми змінимо стандартні логін/пароль, які використовуються для входу в настройки роутера.

У поле Old User Name і Old Password вкажіть дані за замовчуванням admin і admin. А в полях нижче, вкажіть новий логін (можете залишити admin), і пароль, придумайте свій. Обов'язково запишіть пароль на папірець.

Детальніше про налаштування захисту панелі управління написано в цій статті.

Захист на панель управління роутером Ось і все, залишилося тільки перезавантажити TP-LINK TL-WR940N, або TL-WR941ND, якщо ви налаштовували його, і можна підключати до інтернету свої пристрої: ноутбуки, комп'ютери, планшети, телефони, телевізор і т. д.

Якщо у вас в процесі настройки роутера виникли проблеми, то напишіть про них в коментарях, постараємося допомогти розібратися у вашій проблемі.

.


Замовити комп'ютерну допомогу через інтернет. Натисніть тут!


Відео: Налаштування TP-LINK TL-WR940N (TL-WR941ND).


Прошивку на TP Link Wr941nd.
Заголовок: Прошивку на TP Link Wr941nd.
Опис: Прошивку на TP Link Wr941nd ni.hipawi /% D0% 9F% D1% 80% D0%... Читати далі »
Теги: Прошивку на TP Link Wr941nd, y541u02, прошивку,... Читати далі »
Автор: Артём Коновалов — 22 May 2018 09:44:16
Переглядів: 2
Тривалість: 2 хвилини 38 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка Роутера TPlink Wr940n.
Заголовок: Прошивка Роутера TPlink Wr940n.
Опис: Прошивка Роутера TPlink Wr940nyuy.jupol /% D0% 9F% D1%... Читати далі »
Теги: Прошивка Роутера TPlink Wr940n, tplink,... Читати далі »
Автор: Viktoriya Rodionova — 07 May 2018 04:32:07
Переглядів: 1
Тривалість: 2 хвилини 56 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивки TP Link TL Wr940n Оновлення 2017.
Заголовок: Прошивки TP Link TL Wr940n Оновлення 2017.
Опис: Прошивки TP Link TL Wr940n Оновлення 2017gipu.ticdewi... Читати далі »
Теги: Прошивки TP Link TL Wr940n Оновлення 2017,... Читати далі »
Автор: Kristian Hart — 02 Apr 2018 18:43:34
Переглядів: 7
Тривалість: 3 хвилини 10 секунд
Рейтинг: 5,00 (1 голос) Клас: 1 | 0 Не сподобалося

Модель TL Wr940n TL Wr941nd Прошивка.
Заголовок: Модель TL Wr940n TL Wr941nd Прошивка.
Опис: Модель TL Wr940n TL Wr941nd Прошивкаoyoy.rajava /% D0%... Читати далі »
Теги: Модель TL Wr940n TL Wr941nd Прошивка, zyxel, wr941n,... Читати далі »
Автор: Toby Nicholson — 30 Mar 2018 16:59:44
Переглядів: 5
Тривалість: 1 хвилина 45 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка TL Wr940n Російська.
Заголовок: Прошивка TL Wr940n Російська.
Опис: Прошивка TL Wr940n Російськаadu.qiwifu /% D0% 9F% D1%... Читати далі »
Теги: Прошивка TL Wr940n Російська, російська, прошивка, 300nru, wr940n. Читати далі »
Автор: Кирилл Рунов — 29 Mar 2018 03:41:00
Переглядів: 2
Тривалість: 2 хвилини 34 секунди
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Модель TL Wr940n TL Wr941nd Прошивка.
Заголовок: Модель TL Wr940n TL Wr941nd Прошивка.
Опис: Модель TL Wr940n TL Wr941nd Прошивкаulaga /% D0% 9C% D0%... Читати далі »
Теги: Модель TL Wr940n TL Wr941nd Прошивка, factory,... Читати далі »
Автор: Ashlee Wheeler — 28 Mar 2018 13:01:55
Переглядів: 0
Тривалість: 1 хвилина 38 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Роутера TP Link Wr940n Прошивка.
Заголовок: Роутера TP Link Wr940n Прошивка.
Опис: Роутера TP Link Wr940n Прошивкаfediv.webuti /% D0% A0%... Читати далі »
Теги: Роутера TP Link Wr940n Прошивка, lenovo, роутер,... Читати далі »
Автор: Georgiy Shetnev — 27 Mar 2018 18:45:23
Переглядів: 1
Тривалість: 1 хвилина 38 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Роутер TP Link TL Wr941nd Оновити Прошивку.
Заголовок: Роутер TP Link TL Wr941nd Оновити Прошивку.
Опис: Роутер TP Link TL Wr941nd Оновити Прошивку... Читати далі »
Теги: Роутер TP Link TL Wr941nd Оновити Прошивку,... Читати далі »
Автор: Вячеслав Герасимов — 27 Mar 2018 15:20:58
Переглядів: 1
Тривалість: 2 хвилини 35 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка Роутер TP Link Wr941nd.
Заголовок: Прошивка Роутер TP Link Wr941nd.
Опис: Прошивка Роутер TP Link Wr941nd eya.defomi /% D0% 9F%... Читати далі »
Теги: Прошивка Роутер TP Link Wr941nd, wr941nd, premium,... Читати далі »
Автор: Ralph Parsons — 27 Mar 2018 03:57:31
Переглядів: 1
Тривалість: 3 хвилини 54 секунди
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка Роутера TP Link TL Wr940n.
Заголовок: Прошивка Роутера TP Link TL Wr940n.
Опис: Прошивка Роутера TP Link TL Wr940n bive.qiwifu /% D0%... Читати далі »
Теги: Прошивка Роутера TP Link TL Wr940n, пароля,... Читати далі »
Автор: Перс Ирс — 22 Mar 2018 19:36:21
Переглядів: 1
Тривалість: 2 хвилини 32 секунди
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

TP Link Wr940n Прошивка.
Заголовок: TP Link Wr940n Прошивка.
Опис: TP Link Wr940n Прошивкаiloh.cetaja / TP% 20Link% 20Wr940n% 20%... Читати далі »
Теги: TP Link Wr940n Прошивка, прошивка, h32b8200k, wr940n. Читати далі »
Автор: Виталий Антонов — 22 Mar 2018 16:05:42
Переглядів: 1
Тривалість: 3 хвилини 13 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка Роутер Wr941nd.
Заголовок: Прошивка Роутер Wr941nd.
Опис: Прошивка Роутер Wr941nd od.fixabu /% D0% 9F% D1% 80% D0%... Читати далі »
Теги: Прошивка Роутер Wr941nd, pocket, прошивка, wr941nd, роутер. Читати далі »
Автор: Оксана Ситникова — 20 Mar 2018 22:30:30
Переглядів: 0
Тривалість: 2 хвилини 50 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка TL Wr940n Російська.
Заголовок: Прошивка TL Wr940n Російська.
Опис: Прошивка TL Wr940n Російськаureke.gesna /% D0% 9F%... Читати далі »
Теги: Прошивка TL Wr940n Російська, прошивки,... Читати далі »
Автор: Елизавета Зуева — 19 Mar 2018 20:47:36
Переглядів: 1
Тривалість: 1 хвилина 8 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивку TL Wr940n.
Заголовок: Прошивку TL Wr940n.
Опис: Прошивку TL Wr940ndoani /% D0% 9F% D1% 80% D0% BE% D1% 88% D0%... Читати далі »
Теги: Прошивку TL Wr940n, asrock, прошивку, прошивка, wr940n, роутер. Читати далі »
Автор: Надежда Кулагина — 17 Mar 2018 22:53:17
Переглядів: 0
Тривалість: 1 хвилина 38 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка TP Link TL Wr940n.
Заголовок: Прошивка TP Link TL Wr940n.
Опис: Прошивка TP Link TL Wr940nran.sohoba /% D0% 9F% D1% 80% D0%... Читати далі »
Теги: Прошивка TP Link TL Wr940n, wr940n, ts1003t, android, прошивка. Читати далі »
Автор: Денис Давыдов — 17 Mar 2018 11:40:11
Переглядів: 4
Тривалість: 0 хвилин 34 секунди
Рейтинг: 0 (1 голос) Клас: 0 | 1 Не сподобалося

TP Link TL Wr940n Оновлення Прошивки.
Заголовок: TP Link TL Wr940n Оновлення Прошивки.
Опис: TP Link TL Wr940n Оновлення Прошивкиpunu.cuvafe / TP%... Читати далі »
Теги: TP Link TL Wr940n Оновлення Прошивки,... Читати далі »
Автор: Natalya Chaadaeva — 12 Mar 2018 02:39:24
Переглядів: 12
Тривалість: 3 хвилини 13 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Роутера TP Link Wr940n Прошивка.
Заголовок: Роутера TP Link Wr940n Прошивка.
Опис: Роутера TP Link Wr940n Прошивкаbera.sokiz /% D0% A0%... Читати далі »
Теги: Роутера TP Link Wr940n Прошивка, wr940n,... Читати далі »
Автор: Кирилл Ларин — 09 Mar 2018 01:03:37
Переглядів: 6
Тривалість: 3 хвилини 54 секунди
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка Роутера TP Link TL Wr941nd.
Заголовок: Прошивка Роутера TP Link TL Wr941nd.
Опис: Прошивка Роутера TP Link TL Wr941nd erosa.rixagu /% D0%... Читати далі »
Теги: Прошивка Роутера TP Link TL Wr941nd, прошивка,... Читати далі »
Автор: Федор Марков — 08 Mar 2018 11:55:09
Переглядів: 25
Тривалість: 3 хвилини 13 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Роутер TP Link TL Wr941nd Прошивка.
Заголовок: Роутер TP Link TL Wr941nd Прошивка.
Опис: Роутер TP Link TL Wr941nd Прошивкаkimov.fetuh /% D0% A0%... Читати далі »
Теги: Роутер TP Link TL Wr941nd Прошивка, firmware, wr941nd,... Читати далі »
Автор: Oswald Heath — 07 Mar 2018 18:47:07
Переглядів: 0
Тривалість: 1 хвилина 34 секунди
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивки TP Link TL Wr940n Оновлення 2017.
Заголовок: Прошивки TP Link TL Wr940n Оновлення 2017.
Опис: Прошивки TP Link TL Wr940n Оновлення 2017mare.dokona... Читати далі »
Теги: Прошивки TP Link TL Wr940n Оновлення 2017,... Читати далі »
Автор: Vyacheslav Zagoskin — 02 Mar 2018 14:50:48
Переглядів: 0
Тривалість: 3 хвилини 39 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка Роутера TP Link TL Wr940n.
Заголовок: Прошивка Роутера TP Link TL Wr940n.
Опис: Прошивка Роутера TP Link TL Wr940ntape.atuzi /% D0% 9F%... Читати далі »
Теги: Прошивка Роутера TP Link TL Wr940n, мікротік,... Читати далі »
Автор: Ethelbert Stevens — 28 Feb 2018 16:30:05
Переглядів: 4
Тривалість: 2 хвилини 12 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

TL Wr940n 450m V3 Альтернативна Прошивка.
Заголовок: TL Wr940n 450m V3 Альтернативна Прошивка.
Опис: TL Wr940n 450m V3 Альтернативна Прошивкаdo.wahib... Читати далі »
Теги: TL Wr940n 450m V3 Альтернативна Прошивка,... Читати далі »
Автор: Юрий Пирожков — 28 Feb 2018 15:57:26
Переглядів: 13
Тривалість: 3 хвилини 51 секунда
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка TP Link TL Wr940n 450m.
Заголовок: Прошивка TP Link TL Wr940n 450m.
Опис: Прошивка TP Link TL Wr940n 450mk.mabok /% D0% 9F% D1% 80% D0%... Читати далі »
Теги: Прошивка TP Link TL Wr940n 450m, wr940n, прошивка, Леново. Читати далі »
Автор: Marina Borodavkina — 25 Feb 2018 02:51:27
Переглядів: 12
Тривалість: 2 хвилини 56 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

TL Wr941nd Оновлення Прошивки.
Заголовок: TL Wr941nd Оновлення Прошивки.
Опис: TL Wr941nd Оновлення Прошивки urecioreqg / TL%... Читати далі »
Теги: TL Wr941nd Оновлення Прошивки, прошивка,... Читати далі »
Автор: Yakov Apostol — 25 Feb 2018 01:58:35
Переглядів: 0
Тривалість: 1 хвилина 49 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

TP Link TL Wr940n Оновлення Прошивки.
Заголовок: TP Link TL Wr940n Оновлення Прошивки.
Опис: TP Link TL Wr940n Оновлення Прошивкиduho.xixug / TP%... Читати далі »
Теги: TP Link TL Wr940n Оновлення Прошивки,... Читати далі »
Автор: Зоя Смирнова — 17 Feb 2018 21:59:43
Переглядів: 60
Тривалість: 2 хвилини 35 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Модель TL Wr940n TL Wr941nd Прошивка.
Заголовок: Модель TL Wr940n TL Wr941nd Прошивка.
Опис: Модель TL Wr940n TL Wr941nd Прошивкаu.rovec /% D0% 9C%... Читати далі »
Теги: Модель TL Wr940n TL Wr941nd Прошивка, прошивка,... Читати далі »
Автор: Александр Акимов — 17 Feb 2018 20:27:06
Переглядів: 14
Тривалість: 0 хвилин 34 секунди
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка TP Link TL Wr940n 450m.
Заголовок: Прошивка TP Link TL Wr940n 450m.
Опис: Прошивка TP Link TL Wr940n 450mmivim.sovexi /% D0% 9F% D1% 80%... Читати далі »
Теги: Прошивка TP Link TL Wr940n 450m, прошивка, wr940n,... Читати далі »
Автор: Алина Макарова — 16 Feb 2018 21:15:08
Переглядів: 1
Тривалість: 1 хвилина 18 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивку TL Wr940n.
Заголовок: Прошивку TL Wr940n.
Опис: Прошивку TL Wr940nmefe.xogeh /% D0% 9F% D1% 80% D0% BE% D1%... Читати далі »
Теги: Прошивку TL Wr940n, прошивка, w940n, wr940n,... Читати далі »
Автор: Леночка Беляева — 12 Feb 2018 22:38:03
Переглядів: 0
Тривалість: 1 хвилина 18 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивки TL Wr941nd Оновлення.
Заголовок: Прошивки TL Wr941nd Оновлення.
Опис: Прошивки TL Wr941nd Оновлення ifoti.vipigo /% D0% 9F%... Читати далі »
Теги: Прошивки TL Wr941nd Оновлення, alcatel,... Читати далі »
Автор: Владимир Калашник — 12 Feb 2018 13:37:21
Переглядів: 2
Тривалість: 0 хвилин 25 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка Роутер Wr941nd.
Заголовок: Прошивка Роутер Wr941nd.
Опис: Прошивка Роутер Wr941nd mufo.zisuh /% D0% 9F% D1% 80%... Читати далі »
Теги: Прошивка Роутер Wr941nd, прошивка, openwrt,... Читати далі »
Автор: Полина Лазарева — 10 Feb 2018 03:35:41
Переглядів: 2
Тривалість: 1 хвилина 16 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Роутера TP Link TL Wr940n Прошивка.
Заголовок: Роутера TP Link TL Wr940n Прошивка.
Опис: Роутера TP Link TL Wr940n Прошивкаuh.posezo /% D0% A0%... Читати далі »
Теги: Роутера TP Link TL Wr940n Прошивка, роутера,... Читати далі »
Автор: Игорь Генкин — 09 Feb 2018 03:31:22
Переглядів: 4
Тривалість: 3 хвилини 54 секунди
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Роутера TP Link TL Wr941nd Прошивка.
Заголовок: Роутера TP Link TL Wr941nd Прошивка.
Опис: Роутера TP Link TL Wr941nd Прошивкаmahukow /% D0% A0%... Читати далі »
Теги: Роутера TP Link TL Wr941nd Прошивка, прошивка,... Читати далі »
Автор: Аркадий Безукладников — 07 Feb 2018 08:27:13
Переглядів: 1
Тривалість: 3 хвилини 52 секунди
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка Wr940n V2 Wr941nd V5 00000000.
Заголовок: Прошивка Wr940n V2 Wr941nd V5 00000000.
Опис: Прошивка Wr940n V2 Wr941nd V5 00000000ovos.dudafe /% D0% 9F%... Читати далі »
Теги: Прошивка Wr940n V2 Wr941nd V5 00000000, firmware,... Читати далі »
Автор: Антон Оболенский — 04 Feb 2018 02:08:46
Переглядів: 209
Тривалість: 3 хвилини 28 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Роутера TP Link Wr940n Прошивка.
Заголовок: Роутера TP Link Wr940n Прошивка.
Опис: Роутера TP Link Wr940n Прошивка dihab.sovexi /% D0% A0%... Читати далі »
Теги: Роутера TP Link Wr940n Прошивка, прошивка,... Читати далі »
Автор: Алексей Шеломов — 03 Feb 2018 07:08:14
Переглядів: 9
Тривалість: 1 хвилина 4 секунди
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка TL Wr940n Російська.
Заголовок: Прошивка TL Wr940n Російська.
Опис: Прошивка TL Wr940n Російська enoli.ozo /% D0% 9F% D1%... Читати далі »
Теги: Прошивка TL Wr940n Російська, keenetic,... Читати далі »
Автор: Никита Суворкин — 31 Jan 2018 07:08:55
Переглядів: 3
Тривалість: 1 хвилина 4 секунди
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка TP Link TL Wr940n 450m.
Заголовок: Прошивка TP Link TL Wr940n 450m.
Опис: Прошивка TP Link TL Wr940n 450m ere.vipigo /% D0% 9F% D1% 80%... Читати далі »
Теги: Прошивка TP Link TL Wr940n 450m, модель,... Читати далі »
Автор: Игорь Посохов — 30 Jan 2018 11:21:46
Переглядів: 10
Тривалість: 3 хвилини 52 секунди
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка TP Link TL Wr940n 450m.
Заголовок: Прошивка TP Link TL Wr940n 450m.
Опис: Прошивка TP Link TL Wr940n 450mbife.wiwor /% D0% 9F% D1% 80%... Читати далі »
Теги: Прошивка TP Link TL Wr940n 450m, Кайєн, прошивка,... Читати далі »
Автор: Лев Петухов — 30 Jan 2018 09:11:59
Переглядів: 6
Тривалість: 0 хвилин 34 секунди
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Роутер Wr941nd Прошивка.
Заголовок: Роутер Wr941nd Прошивка.
Опис: Роутер Wr941nd Прошивкаcu.cecav /% D0% A0% D0% BE% D1%... Читати далі »
Теги: Роутер Wr941nd Прошивка, прошивка, роутер,... Читати далі »
Автор: Семен Югов — 29 Jan 2018 16:29:15
Переглядів: 0
Тривалість: 2 хвилини 38 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка Альтернативна для TP Link TL Wr940n.
Заголовок: Прошивка Альтернативна для TP Link TL Wr940n.
Опис: Прошивка Альтернативна для TP Link TL... Читати далі »
Теги: Прошивка Альтернативна для TP Link TL Wr940n,... Читати далі »
Автор: Иван Иволгин — 03 Dec 2017 19:12:11
Переглядів: 28
Тривалість: 3 хвилини 39 секунд
Рейтинг: 0 (1 голос) Клас: 0 | 1 Не сподобалося

Прошивка Роутера TP Link TL Wr940n.
Заголовок: Прошивка Роутера TP Link TL Wr940n.
Опис: Прошивка Роутера TP Link TL Wr940nifes.welnessed /% D0%... Читати далі »
Теги: Прошивка Роутера TP Link TL Wr940n,... Читати далі »
Автор: Михаил Васин — 03 Dec 2017 14:23:10
Переглядів: 134
Тривалість: 2 хвилини 50 секунд
Рейтинг: 0 (2 голоса) Клас: 0 | 2 Не сподобалося

Роутер TP Link Wr941nd Прошивка.
Заголовок: Роутер TP Link Wr941nd Прошивка.
Опис: Роутер TP Link Wr941nd Прошивкаkoko.ipetu /% D0% A0% D0%... Читати далі »
Теги: Роутер TP Link Wr941nd Прошивка, wr1043nd, wr941nd,... Читати далі »
Автор: Григорий Будников — 30 Nov 2017 22:40:43
Переглядів: 16
Тривалість: 0 хвилин 25 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка TP Link Wr940n.
Заголовок: Прошивка TP Link Wr940n.
Опис: Прошивка TP Link Wr940nunoy.radect /% D0% 9F% D1% 80% D0% BE%... Читати далі »
Теги: Прошивка TP Link Wr940n, прошивка, mab2lg, wr940n,... Читати далі »
Автор: Станислав Чукреев — 29 Nov 2017 16:01:05
Переглядів: 0
Тривалість: 3 хвилини 13 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Налаштування TP Link WR941ND Інтернет + IPTV.
Заголовок: Налаштування TP Link WR941ND Інтернет + IPTV.
Опис: Налаштування TP Link WR941ND Інтернет + IPTV. Читати далі »
Теги: Немає тегов для цього відео. Читати далі »
Автор: Максим Лыткин — 26 Nov 2017 15:02:08
Переглядів: 966
Тривалість: 2 хвилини 2 секунди
Рейтинг: 4,17 (6 голосів) Клас: 5 | 1 Не сподобалося

wifi роутер tp link WR1043ND, WR841ND, WR940N, WR842ND. настройка pppoe, l2tp, кидок портів, DMZ ..
Заголовок: wifi роутер tp link WR1043ND, WR841ND, WR940N, WR842ND. настройка pppoe, l2tp, кидок портів, DMZ ..
Опис: wifi роутер tp link WR1043ND, WR841ND.... Читати далі »
Теги: wifi роутер, tp link, налаштовувати роутер,... Читати далі »
Автор: IP Xtra — 23 Nov 2017 21:07:12
Переглядів: 500
Тривалість: 14 хвилин 53 секунди
Рейтинг: 4,00 (5 голосів) Клас: 4 | 1 Не сподобалося

Прошивка TL Wr940n Альтернативна.
Заголовок: Прошивка TL Wr940n Альтернативна.
Опис: Прошивка TL Wr940n Альтернативна ikaga.mi /% D0%... Читати далі »
Теги: Прошивка TL Wr940n Альтернативна, wr940n, wr941n,... Читати далі »
Автор: Анастасия Захарова — 19 Nov 2017 13:15:08
Переглядів: 4
Тривалість: 1 хвилина 45 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка Роутера TP Link TL Wr940n.
Заголовок: Прошивка Роутера TP Link TL Wr940n.
Опис: Прошивка Роутера TP Link TL Wr940nkeh.kupug /% D0% 9F%... Читати далі »
Теги: Прошивка Роутера TP Link TL Wr940n, color, нова,... Читати далі »
Автор: Gennadii Kuznetcov — 11 Nov 2017 15:57:12
Переглядів: 64
Тривалість: 2 хвилини 35 секунд
Рейтинг: 0 (1 голос) Клас: 0 | 1 Не сподобалося

Прошивка TP Link Wr941n.
Заголовок: Прошивка TP Link Wr941n.
Опис: Прошивка TP Link Wr941n... Читати далі »
Теги: Прошивка TP Link Wr941n, firmware, wr941n, cubot, wr941nd, прошивка. Читати далі »
Автор: Timur Vladimirov — 09 Nov 2017 14:06:06
Переглядів: 10
Тривалість: 3 хвилини 54 секунди
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

Прошивка TP Link TL Wr940n 450m.
Заголовок: Прошивка TP Link TL Wr940n 450m.
Опис: Прошивка TP Link TL Wr940n 450mnug.hoqes /% D0% 9F% D1% 80%... Читати далі »
Теги: Прошивка TP Link TL Wr940n 450m, прошивка, router,... Читати далі »
Автор: Vladimir Ustinov — 02 Nov 2017 16:20:46
Переглядів: 363
Тривалість: 2 хвилини 30 секунд
Рейтинг: 0 (5 голосів) Клас: 0 | 5 Не сподобалося

TP Wr941nd Прошивка.
Заголовок: TP Wr941nd Прошивка.
Опис: TP Wr941nd Прошивкаsigu.wuwuf / TP% 20Wr941nd% 20% D0% 9F% D1%... Читати далі »
Теги: TP Wr941nd Прошивка, wr941nd, прошивка, глобальна, xiaomi. Читати далі »
Автор: Vladislav Shashkov — 02 Nov 2017 10:26:11
Переглядів: 2
Тривалість: 2 хвилини 38 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося

TP Link Wr940n Прошивка.
Заголовок: TP Link Wr940n Прошивка.
Опис: TP Link Wr940n Прошивкаtovu.cinac / TP% 20Link% 20Wr940n% 20%... Читати далі »
Теги: TP Link Wr940n Прошивка, wr940n, antena, xds1003d, externa,... Читати далі »
Автор: Oleg Sidorov — 31 Oct 2017 07:49:00
Переглядів: 20
Тривалість: 3 хвилини 10 секунд
Рейтинг: 0 (0 голосів) Клас: 0 | 0 Не сподобалося